Araç Sorgula
 • 12.6.2024
  Cemalettin C*** - ihale bitiminde araçların liste halinde kazanılan rakamını veya kaybedenin kaçıncı sırada olduğunu gösteren bir tablo olması gerekiyor, ayrıca sitede ilan resimlerinin bulunduğu alanlar yazılar çok küçük bir revize edilse güzel bir formata alınsa çok daha iyi olur.
 • 11.3.2024
  Sercan Ö*** - Üye olduğumdan beri her zaman çekinmeden bana yardımcı olan nihal hanıma çok tesekur ederim gayet güvenilir ve çok memnun kaldım yardımları için tesekur ederim objaktik bakış açıları ve öncelikleri müşteri memnuniyeti ve her soruya mağdur olmamanız için araştırıcı özelikler nihal hanımla calistigim için ve aracı onun sayesinde aldığım için pert dünyasına çok tesekur ederim
 • 17.9.2022
  Çağlar A*** - İyi çalışmalar dilerim Arkadaşlar a firması b firması diğer firmalardan ihale toplam 7 araç bu ay kaldı ama 7 araçta iptal oldu artık bunaldım bu durumdan 15 gundurde farklı firmadan araç kalmış bekliyorum bir türlü evraklar bitmedi gitti parayida kullanamıyorum başına gelen var mı ? Pert dünyasında da aynı durumlar var mı?
 • 24.7.2022
  Mehmet A*** - kesinlikle katılıyorum benim öyle bir ihalede sıkılıp cıktıgım dahi olmustur
 • 4.6.2022 1
  Atilla Ü*** - Arkadaşlar çok ilgili saolsunlar. Bi kaç eksik dile getirmek istiyorum. Birincisi ihale sonuçları yada ihaleyi alan fiyat belirtilmesi gerekiyorki piyasayı takip edebilelim ikincisi teminat iade süresi. Mesela brn pazar istedim cumaya kadar beklemem lazim. Bunun duzenlenmesi lazim. 2 iş günü ideal bir süre.
 • 15.4.2022
  Aydoğan Y*** - ihaleleri fiyatlarına göre listelendirme özelliği ekleseniz çok iyi olur.
 • 2.2.2022 1
  Tahsin G*** - Bu ihale sisteminde çok yanlış olan bir düzen bulunmaktadır.ihale saatinin bitiş saati ve dakikasının her ne koşulda olursa olsun asla ve asla değişmemesi gerekir. Cevap: Değerli üyemiz bu şekilde olan ihale sistemlerinde en yüksek teklifi veren kazanmaz son saliselerde en doğru zamanda tuşa basan kazanır. Diğer üyeler daha yüksek teklif vermek isteseler bile doğru zamanda tuşa basamadıkları için kaybederler bizim ihalelerimizin amacı en yüksek fiyatı verene satmaktır. Doğru zamanda tuşa basılmasına önem vermemekteyiz.
 • 6.12.2021
  Necmettin G*** - 29.11.2021 tarihinde açık ihalede olan çalıntı buluntu araç için teklif verdim araç o gün 128.250 başka birine kaldı . Saat 15 de bitmesi gereken ihale tekliflerden dolayı uzadı saat 17 de bitti buraya kadar herşey normal. Araç a verilen teklif uygun bulunmadı galiba tekrar ihaleye çıktı 06.12.2021 tarihinde . İhale açık ihale şeklinde devam ediyordu teklif verildiginde süre uzatıldı daha sonra benim verdiğim teklifin üstü verildiğinde zamanı geri çektiler ihaleye kapattılar. 06.12.2021 tarihinde araç 123000 e ihaleye aniden kapatılmış tır . Daha önce ki teklifinde altında kapatılmıştır ihaleye . Bu durum birçok soru işareti oluşturuyor. Arayım söyledigim zaman sigorta firmasından dolayı olduğu söylendi . O zamn sayfayı sigorta firmaları mi kontrol ediyor. Onlar mı bu sayfanın yöneticisi
 • 29.11.2021
  bende bu siteye üye olacağım ama bilmiyorum daha nasıldır
 • 26.10.2021
  Necmettin G*** - Herşey iyi güzel teklif sizde kaldıgı zaman uzun süre onay bekleme olayı sıkıntı. Buna bi çözüm bulunur ise çok daha iyi olacak
ask
Hasarlı Oto Satın Alma Şartları

 

       

 1. Üyelik sözleşmesi

 • Whatsapp destek hattımızdan "üyelik sözleşmesi" istediğinizi belirtiniz.
 • Size gönderilen üyelik sözleşmesinin çıktısını alıp eksiksiz doldurup imzalayın ve teyit etmek amacıyla aynı numaraya tüm sayfaların resimlerini çekip whatsapp destek hattımıza gönderin.
 • Evraklarınız incelendikten sonra sizden  kargoya vermeniz istenecektir.
 • Evrakları kargoya teslim edip kargo makbuzunun resminide whatsapp destek hattımıza gönderin. Üyeliğinizi kargonun bize ulaşmasını beklemeden aktifleştirelim.

                                                                              0(532)799 76 79                                                                                               Bağlanmak için tıklayın

       

2. Cayma bedeli işlemleri

 • Kendi teklif limitinizi kendiniz belirleyin.
 • Üyelik hesabınıza minimum 10.000₺ cayma bedeli yükleyerek hemen teklif vermeye başlayabilirsiniz. 
 • 10.000₺ ile 50.000 arası cayma bedeli yüklediğinizde tüm araçlara yatırdığınız tutarın 20 katına kadar teklif verme imkanı elde edeceksiniz. Örneğin: 20.000₺ cayma bedeli yüklediğinizde her araca 400.000₺'ye kadar teklifler verebileceksiniz.
 • 50.000₺ ve daha fazla yatırdığınızda ise yatırdığınız tutarın 40 katına kadar teklif verebileceksiniz. Örneğin; 75.000₺ yüklediğinizde 3.000.000₺'ye kadar teklifler verebileceksiniz.
 • Cayma bedelleri geri iadelidir. Sözleşme kuralları çerçevesinde iadesi yapılır. İade talepleri her hafta cuma günü değerlendirilip gerçekleştirilir.

Cayma bedelini yatırabileceğiniz banka hesap bilgilerimiz aşağıdadır. Ödeme mutlaka üyelik sahibinin banka hesabından gelmelidir.

 

Alıcı adı PERTDÜNYASI OTOMOTİV VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN No TR34 0011 1000 0000 0122 7341 90
Açıklama Cayma bedeli