Araç Sorgula
 • 17.9.2022
  Çağlar A*** - İyi çalışmalar dilerim Arkadaşlar a firması b firması diğer firmalardan ihale toplam 7 araç bu ay kaldı ama 7 araçta iptal oldu artık bunaldım bu durumdan 15 gundurde farklı firmadan araç kalmış bekliyorum bir türlü evraklar bitmedi gitti parayida kullanamıyorum başına gelen var mı ? Pert dünyasında da aynı durumlar var mı?
 • 24.7.2022
  Mehmet A*** - kesinlikle katılıyorum benim öyle bir ihalede sıkılıp cıktıgım dahi olmustur
 • 4.6.2022 1
  Atilla Ü*** - Arkadaşlar çok ilgili saolsunlar. Bi kaç eksik dile getirmek istiyorum. Birincisi ihale sonuçları yada ihaleyi alan fiyat belirtilmesi gerekiyorki piyasayı takip edebilelim ikincisi teminat iade süresi. Mesela brn pazar istedim cumaya kadar beklemem lazim. Bunun duzenlenmesi lazim. 2 iş günü ideal bir süre.
 • 15.4.2022
  Aydoğan Y*** - ihaleleri fiyatlarına göre listelendirme özelliği ekleseniz çok iyi olur.
 • 2.2.2022 1
  Tahsin G*** - Bu ihale sisteminde çok yanlış olan bir düzen bulunmaktadır.ihale saatinin bitiş saati ve dakikasının her ne koşulda olursa olsun asla ve asla değişmemesi gerekir. Cevap: Değerli üyemiz bu şekilde olan ihale sistemlerinde en yüksek teklifi veren kazanmaz son saliselerde en doğru zamanda tuşa basan kazanır. Diğer üyeler daha yüksek teklif vermek isteseler bile doğru zamanda tuşa basamadıkları için kaybederler bizim ihalelerimizin amacı en yüksek fiyatı verene satmaktır. Doğru zamanda tuşa basılmasına önem vermemekteyiz.
 • 6.12.2021
  Necmettin G*** - 29.11.2021 tarihinde açık ihalede olan çalıntı buluntu araç için teklif verdim araç o gün 128.250 başka birine kaldı . Saat 15 de bitmesi gereken ihale tekliflerden dolayı uzadı saat 17 de bitti buraya kadar herşey normal. Araç a verilen teklif uygun bulunmadı galiba tekrar ihaleye çıktı 06.12.2021 tarihinde . İhale açık ihale şeklinde devam ediyordu teklif verildiginde süre uzatıldı daha sonra benim verdiğim teklifin üstü verildiğinde zamanı geri çektiler ihaleye kapattılar. 06.12.2021 tarihinde araç 123000 e ihaleye aniden kapatılmış tır . Daha önce ki teklifinde altında kapatılmıştır ihaleye . Bu durum birçok soru işareti oluşturuyor. Arayım söyledigim zaman sigorta firmasından dolayı olduğu söylendi . O zamn sayfayı sigorta firmaları mi kontrol ediyor. Onlar mı bu sayfanın yöneticisi
 • 29.11.2021
  bende bu siteye üye olacağım ama bilmiyorum daha nasıldır
 • 26.10.2021
  Necmettin G*** - Herşey iyi güzel teklif sizde kaldıgı zaman uzun süre onay bekleme olayı sıkıntı. Buna bi çözüm bulunur ise çok daha iyi olacak
 • 4.8.2021 1
  Sivaslı Y*** - Güzel bir site, yapanın elelrine sağlık...  
 • 6.5.2021 2
  Kenan Y*** - Pert Dünyası ile 2019 yılında tanıştım ihale yoluyla almış olduğum araçlarda Pert Dünyası gayet ilgili davranış sergiledi ihale bitiminde araçlar tarafıma teslim edildi herhangi bir sorun yaşamadım.
ask
Hasarlı Oto Satın Alma Şartları

 

İhale sistemimize üye olup hasarlı araçlara teklif vermeye başlamanız ortalama 45 dakika sürecektir.

 

 

Üyelik için;

 

1.     BURAYI TIKLAYARAK  Whatsap'tan bize üyelik sözleşmesi istediğinizi bildirin.

 

   Size gönderilen üyelik sözleşmesinin çıktısını alın gerekli alanları doldurun. İmzalarınız göndereceğiniz ehliyet yada imza sirküsündeki imzanız ile eşleşmelidir.

 

2. Üyelik Sözleşmesnin ekine mutlaka Kimlik Fotokopinizi ve İmza sirküsü fotokopinizi imza sirkünüz yoksa onun yerine sürücü belgesi fotokopinizi ekleyin.

 

3.     Bu evraklarda eksik yada hatalı bir işlem olup olmadığını teyit etmek amacıyla her sayfanın fotoğraflarını çekip whatsapp ile gönderin. Problem olmadığına dair onay aldıysanız bu evrakları kargo ile Çınar Mah. 5003/1 Sok. No:9 Ege Plaza D:30 Bornova İZMİR adresimize kargolayın.

 

 

4.  Kargo makbuzunun fotoğrafını çekip  yine whatsapp'tan  göndermeniz durumunda üyelik işlemi tamamlanır.

 

Teklif verebilmek için; 

 

  Not: 10.000₺'den az olmamak şartıyla dilediğiniz kadar cayma bedeli yatırabilrisiniz.

  

 • 10.000₺  - 49.999₺ aralığında cayma bedeli yatırdığınızda yatırdığınız tutarın 20 katına kadar teklif verebilirsiniz.    

 

 • 50.000₺  ve daha fazla cayma bedeli yatırdığınızda yatırdığınız tutarın 40 katına kadar teklif verebilirsiniz.

 

  

 • BANKA KODU                 :QNB FİNANSBANK

  IBAN                                                              : TR34 0011 1000 0000 0122 7341 90

  ALICI  AD I                                                    : PERTDÜNYASI OTOMOTİV VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

  AÇIKLAMA                                                    : .............. ADINA CAYMA BEDELİ

 

Cayma bedeli iade şartları; 

             Sistemden hiç araç satın almadan ayrılmak isteyen yada teklif vererek kazandığı araçlara gününde ödeme yaparak noter satışlarını alan üyelerimiz yatırdıkları cayma bedellerini üyelikten ayrılırken kesintisiz iade alabileceklerdir. Bununla ilgili net hükümler üyelik sözleşmesinde konu edilmiştir.  Üyelikten ayrılmak isteyen üyelerimiz sistemde bulunan iade talep formunu doldurarak talepte bulunabilirler. İade talepleri her hafta cuma günleri (resmi tatil değilse)  değerlendirilir ve iade konusunda engeli bulunmayan üyelerimize gün içinde iadeleri gerçekleştirilir.

 

 

Unutmayın;

 

-Sistemdeki Üyelik sahibiCayma bedelinin geldiği banka hesap sahibi ve Sözleşmeyi imzalayan kişi/kurum aynı olmak zorundadır.

 

-Üye bu işlemleri sadece bir kez yapması yeterli olacaktır. Cayma bedelini iade alarak teklif verme yetkisini dondurabilir ve ilerleyen dönemlerde tekrar yatırarak aktif hale getirebilir. Bu işlemleri yeniden yapmak durumunda kalmayacaktır.

 

-Evrakları göndereceğiniz kargo ücreti sizlere aittir.

 

 

ARAYIN MERAK ETTİĞİNİZ SORULARI CEVAPLAYALIM 0.232 503 80 13